portfolio site templates
Mobirise

Po niedzielnych wyborach część parlamentarzystów przeniosła się do lokalnych samorządów. Ich miejsca zajmą kolejni kandydaci z list. Tak właśnie stało się w przypadku Sławomira Hajosa, który był kolejnym kandydatem na posła na liście swojego ugrupowania.
Sławomir Hajos od lat żywiołowo działa w polityce. W marcu 2016 roku jako przedstawiciel władz samorządowych wziął udział w marszu przeciw islamizacji powiatu suskiego. Przez ostatnie 4 lata był radnym powiatu suskiego. W niedzielnych wyborach uzyskując największą liczbę głosów 1392 ponownie dosłał się do rady powiatu suskiego. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją zrezygnuje z mandatu w suskiej radzie i zastąpi go lokalnie kolejna osoba na liście z PiS z jego okręgu.

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Sławomir Hajos potwierdził, że obejmie mandat poselski po Jarosławie Szlachetce. Hajos będzie posłem do końca kadencji obecnego parlamentu, czyli do wyborów w 2019 roku, kiedy odbędą się wybory. Być może rok pozwoli mu przekonać wyborców do siebie i po następnych wyborach nie będzie musiał czekać jako "rezerwowy" tylko bezpośrednio otrzyma mandat posła? Zobaczymy.

Życzymy powodzenia w nowych obowiązkach i mamy nadzieję na owocną pracę dla dobra naszego regionu.

© Copyright 2019 Słąwomir Hajos - Wszystkie Prawa Zastrzerzone